Evden Eve Nakliye Sektörü ve Taklitçilik

Kalitemizi Yakalayamayınca Markamızı Kullanmaya Başladılar….

  • 3-5 kişi toparlayarak yapılan nakliyat işlemleri artık evden eve nakliyat sektörü adı altında firmalaştı diyebiliriz. 
  • Zamanla firmalaşan bu sektör, önceleri  eşe dosta sorarak bulunmaya başlandı. “Komşu, bildiğin iyi bir nakliyat firması var mı ?” tarzı sorular çok sorulmaya başlandı. Fakat zamanla bu da yeterli olmadı 🙂 Sanırım sonrasında devreye birçok sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat -taşımacılık sektöründe de Google arama motoru girdi. Google, insanlara evden eve nakliyat firmasını bulmak konusunda yardımcı olmaya başladı.
  • Google sıralamasında yükselmek için çeşitli hilelere başvurmaya başladılar.İşte bizde bu mağdurlardan biriyiz. Firmamız gücünü size verdiği kaliteli hizmetle yakalarken, yukarıda da belirttiğimiz gibi Evden eve taşıma-nakliye  işini hafife alıp tek amaçları para kazanmak olan bazı firmalar (hatta bunların çoğu firma dahi değil sadece iyi görünümlü web siteleri) bizim google’da ismimizi kullanmaya başladılar. 
  • Firmamız yasal yollar ile bu firmalarla şavaşmaktadır. Ancak yıllardır ev ve ofis taşımacılığı konusunda sizlerin desteği ve güveniyle yürüttüğümüz bu yolda bu firmalara karşı sizi uyarmayı Göztepe Nakliyat olarak bir borç biliriz.. 
  • Hukuk sürecinin uzun olmasından dolayı “Göztepe Nakliyat” markasının haklarını savunmamız, her bir site için seneler almaktadır.Bilişim hukuku henüz maalesef ülkemizde olması gereken yerde değildir. Bundan dolayı mağdur olmamanız için arama yaparken doğru adreste olup, olmadığınızdan emin olunuz.