Evden Eve Nakliyat | Depolama Hizmetleri

Depolama

40 yılı aşkın bir süredir eşya depolama sektörüne öncülük eden Göztepe Nakliyat, Oda Depo Konseptinin Türkiye’deki kurucusu ve lideridir. Depo ODA Konseptiyle otel konforunda, en az banka kasası kadar güvenli ve evinizdeki bir oda kadar hijyenik depolama hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz alacağınız ekspertiz hizmetiyle ihtiyacınıza yönelik Depo ODA’ya kiralama fırsatı yakalayabilir, eşyalarınızı uzun yıllar güvenle saklayabilirsiniz.

Oda Depo Sistemli Depolama Sektörünün Kurucusundan
Türkiye Çapında Örnek Tesis! 

  • Göztepe Nakliyat Türkiye’de ilk oda tipi depolama tesislerini açarak ilk günden beri yaptığı eşya depolama hizmetini 40 yıldır modern tesislerinde yapmaktadır.
  • Hali hazırda 5 farklı lokasyonda 54.000 metreküp kapasitesiyle Türkiye’nin Lideridir.  Aynı zamanda tek katta en büyük depolama alanına sahip olmasıyla da ülkemizde bir örneği daha olmayan tesisleri bünyesinde tutar.
  • 24 saat güvenlik personelinin bulunduğu, yetkili personelin ilgili kata özgü ve sürekli değişen güvenlik şifreleri ile giriş yaptığı, kilitli, anahtarlı sadece size özel, bağımsız bir depolama sistemidir.
  • Yangın sprinkleri, duman dedektörleri ve güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, haşere önleyici, ortam nemini kontrol eden cihazlar ve Cctv kameralarla donatılmış depolama tesislerinde üst seviyede güvenlik tedbirleri bulunmaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Oda Depo
6,5 ile 100 metreküp arası her ihtiyaca uygun 2.000 civarı depo oda

Tam Güvenlikli Arşiv Depolama Hizmeti

  • Farklı hacimlerde depo odalarda dilediğiniz sistemde arşivleme yapabileceğiniz size özel tasarlanmış odalarınızda mesai saatleri içerisinde evrak alabilir yada koyabilirsiniz.

Gebze Ya Da Hadımköy’de Değil
Tamamı Şehir Merkezinde Depolama Tesisleri !

Depo Oda’ların bulunduğu tesislerin tamamı İstanbul’da  şehir merkezinde, ultra güvenlikli tesisler olup dilediğiniz zaman kolayca ziyaret edebilirsiniz. Dolayısıyla Gebze veya Hadımköy’e kadar gitmenize gerek kalmaz!

Maltepe Eşya Deposu