Evden Eve Nakliyat | Depolama Hizmetleri

Kurumsal

1978 yılından itibaren lojistik sektöründe hizmet veren Göztepe Nakliyat, 40 yıldan uzun süredir sürdürülebilir müşteri ilişkileriyle ev eşyası depolama ve evden eve nakliye hizmeti veren nakliyat şirketidir. Elde ettiği deneyim ve yetişmiş insan gücüyle Türkiye’nin köklü kuruluşlarından biri olmayı sürdürmektedir. Geliştirdiği fikirler ve uygulamalar ilk günden beri sektöre yön vermiştir.

Başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm birimlerle ortak çalışmalar yapıyor, bilgi ve deneyimi çalışanımızla sağlayarak sürdürülebilir müşteri ilişkilerini oluşturuyoruz.

İlklerin Öncüsü
Türkiye Çapında Örnek Tesis !
Türkiye’de ilk oda tipi depolama tesislerini açarak ilk günden beri yaptığı eşya depolama hizmetini 20 yıldır modern tesislerinde yapmaktadır.

Hali Hazırda 54.000 m3 depolama tesisi ve 15 m3’den 50 m3’ e kadar farklı hacimlerdeki özmal araç filosuyla Türkiye’nin en eski ve en güvenilir kurumları arasında liderliğini sürdürmektedir.

Nitelikli İstihdam
Yapılan araştırmalara göre aile şirketlerinde 2. Nesle ulaşan şirket miktarı %20, 3. Nesile ulaşan ve yaşamına devam eden şirket miktarı %6 ile sınırlıdır.  3. Nesilde yaşamına devam eden şirket zoru başarmayı nitelikli insan kaynağına dayandırmaktadır.