Evden Eve Nakliyat | Depolama Hizmetleri

Ev Eşyası Depolama

Kilitli, Anahtarlı, Kişiye Özel Oda Sistemli Depolama!

Depo ODA sistemi; Ev eşyalarınızın depolama ihtiyaçları için geliştirilmiş, profesyonel ve güvenli bir ortamda saklanan, kişiye özel ve sigortalı eşya depolama sistemidir.

Göztepe Nakliyat 2004 yılında Türkiye’nin ilk ODA sistemli eşya depolama ünitelerini içeren antrepoyu kurmuş ve sektörde liderliğini devam ettirerek depolama standartlarının yükselmesine öncülük etmiştir.

DEPO ODA Sisteminin özellikleri

  • 24 saat güvenlik personelinin mevcut olduğu, yetkili personelin ilgili kata özgü ve sürekli değişen güvenlik şifreleri ile giriş yaptığı, kilitli, anahtarlı sadece kullanıcısına özel bir depolama sistemidir.
  • Yangın dedektörleri ve güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, haşere önleyici cihazlar, Ortam nemini kontrol eden cihazlar ve Cctv kameralarla donatılmış depolama tesislerinde üst seviyede güvenlik tedbirleri mevcuttur.

Binlerce Farklı Ebattan Oluşan Tesislerde Eşyam Sığar Mı Derdine Son.
6.5 m3’den 100 m3 hacme  kadar eşya alabilen size özel bağımsız odalarınızdan mesai saatleri içerisinde eşya alabilir yada koyabilirsiniz.

3 farklı Lokasyondaki Tesislerle İstanbulu’u Saran Hizmet
Depo Oda’ların bulunduğu tesisler İstanbul’da tamamı şehir merkezinde, kolay ulaşılabilen, ultra güvenlikli tesisler olup dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Tesislerimizden Görüntüler

Maltepe Eşya Deposu