Evden Eve Nakliyat | Depolama Hizmetleri

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliye fiyatı belirlenirken eşyanın yoğunluğu, kat durumu, operasyon için ayrılacak ekip sayısı araç adedi ve büyüklüğü göz önüne alınarak fiyat belirlenir. Fiyat teklifi alabilmek için şirketimizi arayarak eksper talep edebilirsiniz.

Özel olarak dokunmamızı istemediğiniz eşyalarınız var ise, bunların dışında kalan tüm eşyalarınızın paketlemesini ekibimiz yapmaktadır. Buzdolabında sulu yemek bırakmamanız yeterli olacaktır.

Nakliye ücretlendirmesinde karmaşık teklifler oluşturmuyoruz. Bizden alacağınız teklifte ambalajlama, paketleme, nakil ve paketleme malzemelerinin tümü dahil olacaktır.

Taşınacak eşyanın cinsine göre steç, balonlu naylon, koli ve fıçı vb büyük oranda yeni ve tek kullanımlık malzemeler kullanılmaktadır.

Eşyalarınızın taşınması esnasında oluşabilecek hasarlar belirli muafiyetler olmakla birlikte teminat altındadır.

İş bitiminde tüm aracın ve malzemelerin boş olduğunu ekip lideri kontrol eder. Bunun yanı sıra şoförlerimiz araçların başından ayrılmazlar. Tüm personellerimiz kadrolu olduğu için böyle bir sorunla asla karşılaşmazsınız.

Tüm piyanolar konusunda uzman askılı – kayışlı sistem kullanan ekiplerle taşınmaktadır. Piyano taşımaları için gelen uzman ekip sadece piyano ve pufunu taşımaktadır.

Bazı kasaları biz taşıyabiliyoruz, bazıları için ise kayışlı sadece bu tür taşımaları yapan uzman ekip yönlendiriyoruz.

Buzlanma ve yoğun kar yağışı olmaması halinde taşıma yapmaktayız. Yağmurlu havalarda çok yoğun yağış anlarında taşımalar hem eşyanızın hem de personelin ıslanmamışı için geçici süreyle duruyor Onun dışında yağmurlu havalarda taşımalar devam ediyor.

8-10 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Şirketimizle iletişime geçtiğinizde, sizleri ziyaret ederek ekspertiz raporu hazırlanır. Belirlenen günde eşyalarınızın demontaj işlemi ve ambalajları yapılarak, araçlarımıza yüklemesi gerçekleştirilir. Depomuza nakledilen eşyalarınız aracımızdan indirilerek, size tahsis edilen DEPO ODA’nıza yerleştirilir.

Depo ODA sistemi; Ev / Ofis eşyalarınızın depolama ihtiyaçları için geliştirilmiş, eşyalarınızın profesyonel ve güvenli bir ortamda saklanmasına yarayan, kişiye özel, kilitli, anahtarlı, sigortalı eşya depolama sistemidir.

Depo odalarımız 6.5 ile 100 m3 arasında olup ihtiyacınıza göre bir odamız mutlaka bulunur.

Mesai saatleri içerisinde şirketimizi arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Tüm depolama tesislerimizde ultrasonik sensörlü haşere kovucu cihazlar bulunmaktadır.

• 24 saat güvenlik personelinin mevcut olduğu depolama tesislerimiz yetkili personel dışında kimse girememektedir. Yetkilendirilmiş personelin kendi şifresiyle geçiş hakkı tanındığından ve aylık giriş çıkış raporları merkeze iletilmektedir. Dolayısıyla güvenlik tedbirleri maksimum seviyededir. • Yangın dedektörleri ve güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri ile Cctv kameralarla donatılmış depo binalarımız 24 saat kayıt altındadır. • Ortam nemini kontrol eden cihazlar ve ultrasoniksensörlü haşere kovucu cihazlarla tesislerimizde, eşyalarınız için evinizdeki hijyenik ortam sağlanmaktadır. • DEPO ODA’larımızın yer aldığı modern dizayna sahip katlı depo binalarımız, güvenlik önlemlerinin yanı sıra hijyen ve sağlıklı ortamıyla evinizi aratmayacak kadar lüks ve butik bir depolama hizmeti sunmaktadır.

Depolama Tesislerimiz Toplam 33.000 M3’dir. Tesisimiz yüzlerce odadan oluşmaktadır. Her ihtiyaca yönelik odalarımız bulunduğu için ve eşyalarınızın güvenliğini önemsediğimizden dolayı kiraladığınız oda size özeldir. Farklı bir kişiye ait eşya konulmamaktadır.

Şirketimizi arayarak mesai saatleri içerisinde rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Depolara müşterinin kendisi veya resmi vekili hariç kimse girememektedir.

Depolama tesislerimizin güvenliği açısından farklı bir nakliye şirketi kabul etmiyoruz.

Depo Oda’ların bulunduğu tesislerin tamamı İstanbul’da şehir merkezinde, kolay ulaşılabilen, ultra güvenlikli tesisler olup dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.